Pražské pivní slavnosti 2018

Praha bude hostit největší festival piva u nás!

Pražské pivní slavnosti letos vypuknou 15. září 2018 a v Praze na Vypichu 6 tak budete moci oslavit kulinářské kvality nejen zlatavého moku. Připraveny budou soutěže, koncerty i speciality a na své si přijde klidně celá vaše rodina.

 

Za pivem, cidery nebo na nejlepší víno

V rozlehlém areálu pražského Vypichu dostanete ve dnech 15. – 16. 9. 2018 příležitost hasit žízeň degustační ochutnávkou vynikajících piv z českých i zahraničních pivovarů. Na Pražských pivních slavnostech 2018 ale ochutnáte třeba i klasické či netradiční cidery nebo se vydáte za nabídkou nejlepších českých vín!

 

Žádná žízeň ani hlad!

Aby nezůstalo jen u nápojů, u stánků objevíte i bohatou nabídku specialit k zakousnutí. Těšit se můžete na celodenní grilovačku, různorodé ochutnávky k pivu a vínu nebo zcela nové pivní speciality.

 

Zábava pro velké i pro děti

Rodiny s dětmi určitě nebudou litovat, když se na Pivní slavnosti 2018 společně vydají. Menší ratolesti se vydovádí na skákacích hradech a při doprovodných akcích pro děti, dospěláky čekají soutěže, koncerty a samozřejmě pivo jako křen!

 

Ze soutěží si určitě nenechte ujít páku, měření pivního pupku nebo soutěž v popíjení piva.

Celý program bude moderovat Jan Antonín Duchoslav, oblíbenec z filmu Sněženky a machři nebo seriálu Vyprávěj. Pohodlné útočiště najdete nově také v kempingové zóně.

 

Větší areál, nové zážitky i chuťové speciality!

Nejnovější specialitou Pivního festivalu 2018 se oproti předchozím ročníkům stane zóna Oktoberfest, kde vás budou hostit u výčepů s výběrovými druhy piv a dobrotami z německé kuchyně. „Víme, že Češi se považují za pivní národ, a tak jsme přichystali i exkluzivní Oktoberfest zónu, kde se bude čepovat vybrané pivo a k ochutnání zde budou i německé kulinářské speciality,“ uvedl pořadatel.

 

Pivní slavnosti 2018 potěší ženy

Dámy, kterým se mužský pivní průmysl již poněkud “zajídá” pozvěte na zcela originální nabídku ženského piva Aurosa Beer For Her. Intenzivní chuť nefiltrovaného polotmavého ležáku se inspiruje nespoutanou energií a současně jemností ženy. Ochutnáte podmanivé tóny hořkosti odstíněné jemným karamelovým nádechem.

Event Details
  • Start Date
    2018-09-15 12:00
  • End Date
    2018-09-15 21:00